Nubuk Koltuk Yıkama

Amerika 'dan ithal ettiğimiz Rotovac Vakumlu Nubuk Koltuk Yıkama Makineleri ile Nubuk koltuklarınızı hazırladığımız sıcak solüsyon ile derinlemesine yıkıyoruz.Yüksek vakum gücü sayesinde kumaşın içinde kalan kir bakteri ve akarları da temizliyoruz.

Evde yapılan en yanlış işlem Nubuk koltuk silme işlemidir. Nubuk Koltuk silme işleminde, Nubuk koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Nubuk Koltuk kumaşı temiz gibi gözüksede asıl kir süngerde bırakılmıştır.

Süngerde kalan kir, daha sonra Nubuk koltukta kusma , koku yapmakta ve sağlığınızı tehtid etmektedir.

Nubuk Koltuk yıkama için özel üretilmiş makinamız silme işleminin aksine devamlı temiz su ile dipteki kiri alıp Nubuk koltuğunuzu temizlemektedir. Böylelikle Nubuk koltuğunuz daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.

Nubuk Koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz.

Daha iyisi yok...

Halı Yıkama Safhaları

Halı Alımı

0242 322 9868 nolu telefonlardan yada websitemizdeki formu doldurarak vermiş olduğunuz siparişin ardından Servisimiz halılarınızı evinizden “Ücretsiz” olarak alır.

Halı Kontrolü

Adresinizden alınan halılarınız fabrikaya geldiğinde deneyimli personellerce kontrol edilip halıdaki lekeler ve deformasyonlar belirlenir. Halıların ölçümleri yapılarak kayıt altına alınır.

Toz Alma

Kayıt altına alınan halılarınız fabrikamızda bulunan full-otomatik toz alma makinesinden geçirilerek tüm toz, saç, tüy vb. maddelerden arındırılır. Böylece halılarınız bir sonraki aşamaya hazır olur.

Ön Yıkama

Ardından halılarınız ön yıkama ve çalkalama makinesinde tek tek yıkanır. Yıkamada bir dünya markası olan ECOLAB halı yıkama deterjanı kullanılır. Ön yıkama sayesinde lekeler hafifletilir.

Ana Yıkama

Ön yıkama yapılan halılarınız bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır. Yıkamada ECOLAB halı yıkama deterjanı ve dezenfektan ürünü kullanılır.

Sıkma

Tam otomatik halı yıkama makinesinden çıkan halılarınız 1500 devirli santifrüj makinelerinde sıkılarak sularından arındırılır. Bu aşamada halılar %94 oranında su ve çözünen kirlerden arındırılarak sıkma işlemi tamamlanır.

Kurutma

Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8-12 saat arasında tam olarak kurumuş hale getirilir. Halılar daha sonra MHS ve paketleme bölümüne gönderilir.

Hav Alma ve Paketleme

Kuruyan halılarınız Master Hygiene System (MHS) uygulamasından geçerek tamamen zararlı organizmalardan arındırılır ve hijyenik hale getirilir. Tela Hurçlarla paketlenir ve servis edilir.