Yatak Yıkama

Amerika 'dan ithal ettiğimiz Rotovac Vakumlu Yatak Yıkama Makineleri ile yataklarınızı hazırladığımız sıcak solüsyon ile derinlemesine yıkıyoruz.

Yüksek vakum gücü sayesinde yatağın içinde kalan kir, myte, bakteri ve akarları da temizliyoruz.

Yataklarınız dışarıdan temiz görünsede içerisinde insan derisi ile beslenen binlerce myte ve akar tespit edilmiştir. Bir insanın günde ortalama 8 saat yatakta vakit geçirdiği düşünülürse, elimizi ve yüzümüzü direk temas ettiğimiz yataklarımız insan sağlığı için tehtid oluşturmaktadır.

Özellikle Hastane, Otel, pansiyon gibi işletmelerde yatakların farklı kişiler tarafından kullanılması ile daha çok kirlenme oluşmakta ve Ölüm tehtidi bile sebep olmaktadır.

Bu konu ile ilgili haber başlığı aşağıdaki gibidir.

“Son iki yıldır yenidoğan ünitelerindeki bebek ölümlerinin nedeni anlaşıldı: Ciddi enfeksiyonlara yol açan bakteriler yataklarda ürüyor ve sadece hastanelerde değil, lüks otellerde de sağlığı tehdit ediyor. “ Haberin devamı için tıklayınız .

Yatak Yıkama için özel üretilmiş makinamız ile yıkama, ozonlave dezenfeksiyon işlemi yaparak yatağınızı temizlemektedir. Böylelikle yatağınız daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.

Yataklarınız ilk günkü gibi tertemiz.

Daha iyisi yok...

Halı Yıkama Safhaları

Halı Alımı

0242 322 9868 nolu telefonlardan yada websitemizdeki formu doldurarak vermiş olduğunuz siparişin ardından Servisimiz halılarınızı evinizden “Ücretsiz” olarak alır.

Halı Kontrolü

Adresinizden alınan halılarınız fabrikaya geldiğinde deneyimli personellerce kontrol edilip halıdaki lekeler ve deformasyonlar belirlenir. Halıların ölçümleri yapılarak kayıt altına alınır.

Toz Alma

Kayıt altına alınan halılarınız fabrikamızda bulunan full-otomatik toz alma makinesinden geçirilerek tüm toz, saç, tüy vb. maddelerden arındırılır. Böylece halılarınız bir sonraki aşamaya hazır olur.

Ön Yıkama

Ardından halılarınız ön yıkama ve çalkalama makinesinde tek tek yıkanır. Yıkamada bir dünya markası olan ECOLAB halı yıkama deterjanı kullanılır. Ön yıkama sayesinde lekeler hafifletilir.

Ana Yıkama

Ön yıkama yapılan halılarınız bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır. Yıkamada ECOLAB halı yıkama deterjanı ve dezenfektan ürünü kullanılır.

Sıkma

Tam otomatik halı yıkama makinesinden çıkan halılarınız 1500 devirli santifrüj makinelerinde sıkılarak sularından arındırılır. Bu aşamada halılar %94 oranında su ve çözünen kirlerden arındırılarak sıkma işlemi tamamlanır.

Kurutma

Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8-12 saat arasında tam olarak kurumuş hale getirilir. Halılar daha sonra MHS ve paketleme bölümüne gönderilir.

Hav Alma ve Paketleme

Kuruyan halılarınız Master Hygiene System (MHS) uygulamasından geçerek tamamen zararlı organizmalardan arındırılır ve hijyenik hale getirilir. Tela Hurçlarla paketlenir ve servis edilir.