Yat Temizliği

Amerikadan getirttiğimiz özel makine ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Uğur Halı Koltuk Yıkama firması yatlarınızın yapım,bakım,ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda hijyenik bir şekilde Yat temizleme hizmete sunmaktadır.

KOLTUK YIKAMA

Rotovac sistemi makinalarımız Yat koltuklarınızı hazırlanan 80 derecelik özel solüsyonla, kumaşın altında daha öncesinden silinmekle veya kullanımdan dolayı biriken kir ve bakteriyi derinlemesine yıkayarak tertemiz yapar, yüksek vakum sayesinde koltuklarınız 2-4 saat içerisinde hijyenik, tertemiz ve kupkuru olur.

YERİNDE YAT HALI YIKAMA

Son yıllarda yerinde Yat halısı temizliği ihtiyaç halinde olup yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef Ülkemizde yanlış uygulamalar ve yöntemler sonucu insanların kâbusu haline gelmiştir. Yat Halıların altına geçen suyun koku ve bakteri oluşturması, derinlemesine yıkanamamasından dolayı kirlerin kusması ve halıların geç kuruyup kullanılamaması gibi şikâyetler oluşmuş.

Uğur Halı Koltuk Yıkama olarak Amerika'dan Ülkemize bu son teknoloji makinaları kazandırmış bulunmaktayız. Rotovac sistemi Yat Halılarını dakikada 750 defa yıkama geçişi yaparken, yıkama ve vakumlamanın aynı anda çalışmasıyla derinlemesine yıkar ve halının altına suyun kaçmasını önler. Sonuç, mükemmel ve tertemiz bir ortam oluşturur. YAT HALILARI 2-4 saat içerisinde kurur.Lütfen videolarımızı izlemeyi unutmayın.

DUVAR VE TAVAN TEMİZLİĞİ

Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören Yat duvar temizliği siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yat duvar ve tavanları yapıldığı malzemeye uygun olan silme veya özel makina ile temizlik işlemi gerçekleştirilir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama Safhaları

Halı Alımı

0242 322 9868 nolu telefonlardan yada websitemizdeki formu doldurarak vermiş olduğunuz siparişin ardından Servisimiz halılarınızı evinizden “Ücretsiz” olarak alır.

Halı Kontrolü

Adresinizden alınan halılarınız fabrikaya geldiğinde deneyimli personellerce kontrol edilip halıdaki lekeler ve deformasyonlar belirlenir. Halıların ölçümleri yapılarak kayıt altına alınır.

Toz Alma

Kayıt altına alınan halılarınız fabrikamızda bulunan full-otomatik toz alma makinesinden geçirilerek tüm toz, saç, tüy vb. maddelerden arındırılır. Böylece halılarınız bir sonraki aşamaya hazır olur.

Ön Yıkama

Ardından halılarınız ön yıkama ve çalkalama makinesinde tek tek yıkanır. Yıkamada bir dünya markası olan ECOLAB halı yıkama deterjanı kullanılır. Ön yıkama sayesinde lekeler hafifletilir.

Ana Yıkama

Ön yıkama yapılan halılarınız bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır. Yıkamada ECOLAB halı yıkama deterjanı ve dezenfektan ürünü kullanılır.

Sıkma

Tam otomatik halı yıkama makinesinden çıkan halılarınız 1500 devirli santifrüj makinelerinde sıkılarak sularından arındırılır. Bu aşamada halılar %94 oranında su ve çözünen kirlerden arındırılarak sıkma işlemi tamamlanır.

Kurutma

Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8-12 saat arasında tam olarak kurumuş hale getirilir. Halılar daha sonra MHS ve paketleme bölümüne gönderilir.

Hav Alma ve Paketleme

Kuruyan halılarınız Master Hygiene System (MHS) uygulamasından geçerek tamamen zararlı organizmalardan arındırılır ve hijyenik hale getirilir. Tela Hurçlarla paketlenir ve servis edilir.