Yukarı Çık

Amerikadan getirttiğimiz özel makine ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Uğur Halı Koltuk Yıkama firması yatlarınızın yapım,bakım,ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda hijyenik bir şekilde Yat temizleme hizmete sunmaktadır.

KOLTUK YIKAMA

Rotovac sistemi makinalarımız Yat koltuklarınızı hazırlanan 80 derecelik özel solüsyonla, kumaşın altında daha öncesinden silinmekle veya kullanımdan dolayı biriken kir ve bakteriyi derinlemesine yıkayarak tertemiz yapar, yüksek vakum sayesinde koltuklarınız 2-4 saat içerisinde hijyenik, tertemiz ve kupkuru olur.

YERİNDE YAT HALI YIKAMA

Son yıllarda yerinde Yat halısı temizliği ihtiyaç halinde olup yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef Ülkemizde yanlış uygulamalar ve yöntemler sonucu insanların kâbusu haline gelmiştir. Yat Halıların altına geçen suyun koku ve bakteri oluşturması, derinlemesine yıkanamamasından dolayı kirlerin kusması ve halıların geç kuruyup kullanılamaması gibi şikâyetler oluşmuş.

Uğur Halı Koltuk Yıkama olarak Amerika'dan Ülkemize bu son teknoloji makinaları kazandırmış bulunmaktayız. Rotovac sistemi Yat Halılarını dakikada 750 defa yıkama geçişi yaparken, yıkama ve vakumlamanın aynı anda çalışmasıyla derinlemesine yıkar ve halının altına suyun kaçmasını önler. Sonuç, mükemmel ve tertemiz bir ortam oluşturur. YAT HALILARI 2-4 saat içerisinde kurur.Lütfen videolarımızı izlemeyi unutmayın.

DUVAR VE TAVAN TEMİZLİĞİ

Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören Yat duvar temizliği siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yat duvar ve tavanları yapıldığı malzemeye uygun olan silme veya özel makina ile temizlik işlemi gerçekleştirilir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

OTEL TEMİZLİK HİZMETİ

Artık Oteldeki Halılarınızı 2-3 Yılda Bir Değiştirmenize Gerek Yok! Otel Halı Yıkama,
Otel Koltuk Yıkama gibi hizmetleri en iyi şekilde .

Detaylı İncele