1958 yılında Halı yıkama sektöründe İstanbul Kapalı Çarşıda çalışmaya başlayan ve bu sektörün Türkiye’deki öncülerinden olan Babamız Hacı Yılmaz 1976 ‘da kendi işletmesi olan Uğur Halı Yıkamayı İstanbul’da kurmuştur. Sektörde başarısı ile bilinen babamız işleri büyüterek Antalya’da da bir tesis yapmış, Antalya’nın En Büyük Halı Yıkama fabrikasını kurmuştur.

2000’li yıllara kadar meşhur olan El halı yıkamacılığında, Antalya’da bölgesinde meşhur olan Döşemealtı ve Milas halılarını ve Türkiye’nin En Büyük Halı Toptancılarının değişik Bölgelerde ürettirdikleri ham El halılarını yıkamaktaydı. Ayrıca Güneşleme dediğimiz Halıların Yaz Boyunca Tarlalarda güneşin altında bekletilerek eskitme işlemi yapılmaktaydı.

2000’li yıllarda tüketicinin daha renkli, daha Modern, daha ucuz Halılara yönelme ile El Halısı sektörü yavaşlamış ve durma noktasına gelmişti.

Bu yıllardan sonra bizim için kolay, fakat deneyimsiz işletmeler için zor olan Ev Halısı yıkama işine, Fabrikamızda revizyon yaparak girdik.

 

Müşterinin Halısını müşteriye en temiz ve hijyenik biçimde götürmek için, piyasadaki diğer firmalardan hep bir adım önde olduk. Bunun için yıllar içinde büyük yatırımlar yaptık. Daha sonra bununla da yetinmeyip Evlerdeki koltuk, yatak ve Yerinden Kalkmayan Halılar içinde atılım yaparak Dünyadaki son Teknoloji olan Amerikan Rotovac firması ile anlaşma yaptık. Bu makinalarla evlere, otellere, yurtlara, camilere, resmi kurumlara, kafelere, restoranlara hizmet vermeye başladık.

Babamızın bizlere Sektörün Lideri olarak bıraktığı UĞUR HALI YIKAMA LTD. ŞTİ.’ni yine Sektörün Lideri olarak kalmak en büyük Misyonumuz ve Vizyonumuzdur.

UĞUR HALI YIKAMA YÖNETİMİ

clean-1

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında her türlü bilgiyi almak, randevu oluşturmak için bizi arayın!

Hemen Arayın

Sende aramıza
katıl...

Hemen bizi takip et!